Pentru clientul nostru, o renumita companie din industria FMCG, leoHR recruteaza:

Specialist vanzari produse de patiserie si panificatie
Technical Consultant Bakery Industry

Locatie:

  • 1 post Bucuresti
  • 1 post Galati

Responsabilitati:

  • Deschidere spre activitatea de teren in scopul de a gasi noi posibilitati de dezvoltare a portofoliului de clienti;
  • Cunoasterea in amanunt a produselor si a rezultatelor acestora in scopul atragerii clientilor;
  • Dezvoltarea relatiilor de lunga durata cu clientii si mentinerea acestora;
  • Respectarea planului de afacere, rezolvarea problemelor aparute si livrarea solutiilor catre client in cel mai scurt timp;
  • Colaborarea cu celelalte departamente de Sales&Operations pentru a asigura o buna strategie de vanzari si de a oferi clientilor cele mai bune solutii la nevoile lor.

Candidatul ideal:

  • 1-2ani experienta in industria FMCG
  • Bune abilitati de comunicare, vanzare si negociere
  • Adaptare rapida la schimbari
  • Dorinta de a invata si a lucra intr-un mediu dinamic
  • Permis de conducere
  • Studii superioare

Daca aceasta pozitie iti prezinta interes, te rugam, trimite CV-ul tau la  cu subiectul: "Specialist vanzari produse de patiserie si panificatie". Apreciem si multumim tuturor aplicantilor, insă doar candidatii care indeplinesc criteriile specificate in anunt, vor fi contactati.

Lista joburi active