Pentru clientul nostru, o companie recunoscuta din domeniul FMCG, leoHR recruteaza:

Gestionar depozit - Bucuresti

Cerinte:

  • Studii medii;
  • Utilizare PC (sistem de gestiune, MS Office);
  • Minim 1 an experienta in gestionarea unui depozit;
  • Experienţă în lucrul cu oamenii, coordonare;
  • Capacitati analitice si de calcul;
  • Capacitate de organizare si de a stabili prioritati.

Responsabilitati:

  • Receptioneaza cantitativ si calitativ marfa primita;
  • Raspunde de gestiunea depozitului: stocuri, intrari, iesiri;
  • Participa la primirea si eliberarea marfurilor in si din depozit;
  • Intocmeaste nota de intrare receptie;
  • Elibereaza din gestiune, conform documentelor primite de la compartimentele functionale (avize de expeditie , facturi) cantitatile de marfuri inscrise pe documente;
  • Verifica daca documentele primite in vederea eliberarii marfurilor sunt corect intocmite (fara modificari) sau , daca s-au facut, sa fie legal modificate;
  • Inregistreaza in fisele de magazie, documentele de primire , respectiv eliberare din gestiune , cantitatea respectiva;
  • Verifica termenele de valabilitate ale produselor.

Daca aceasta pozitie iti prezinta interes, te rugam, trimite CV-ul tau la  cu subiectul: "Gestionar depozit - Bucuresti". Apreciem si multumim tuturor aplicantilor, insă doar candidatii care indeplinesc criteriile specificate in anunt, vor fi contactati.

Lista joburi active