Pentru clientul nostru, o renumita companie din industria FMCG, leoHR recruteaza:

Director Achizitii Produse Alimentare - Valcea>

Responsabilitati:

  • Negociază şi semnează contractele cu furnizorii;
  • Realizează analize şi rapoarte către superiori;
  • Elaborează politicile, procedurile şi instrumentele de lucru necesare gestionarii activităţii de achiziţii la nivel de companie;
  • Participarea la auditurile de calitate
  • Participarea la intocmirea procedurilor si standardelor de lucru din departament;
  • Verificarea necesarelor zilnice si plasarea de comenzi catre furnizori;
  • Gestionarea portofoliului de produse alocat;
  • Gestionarea şi actualizarea în permanenţă a bazei de date a furnizorilor şi a produselor.

Candidatul ideal:

  • Experienta in domeniu minimum 5 ani
  • Cunostinte de MS Office la nivel avansat
  • Bune abilitati de comunicare si negociere
  • Capacitate de analiza si sinteza, bun organizator, atentie la detalii, obiectivitate in luarea deciziilor, flexibilitate si deschidere la nou
  • Orientare spre rezultate.

Daca aceasta pozitie iti prezinta interes, te rugam, trimite CV-ul tau la  cu subiectul: "Director Achizitii Produse Alimentare - Valcea". Apreciem si multumim tuturor aplicantilor, insă doar candidatii care indeplinesc criteriile specificate in anunt, vor fi contactati.

Lista joburi active