Pentru clientul nostru, o renumita companie multinationala, recrutam:

Payroll Specialist - Bucuresti

Responsabilitati:

  • Responsabil pentru procesul de salarizare;
  • Calcularea salariilor lunare;
  • Depunerea rapoartelor lunare;
  • Plata salariilor până la data plății respective;
  • Rapoarte pentru toți angajații;
  • Dobânzile lunare legate de salarizare;
  • Reconciliere pentru toate conturile legate de salarizare în Navision;
  • Colaborarea directă cu departamentul de resurse umane și cu managerii de echipă pentru a asigura corectitudinea datelor transmise salarizării.
  • Gestionarea facturilor de zi cu zi;
  • Procesarea plăților efectuate;
  • Analizați datele angajatului atunci când este necesar

Cerinte:

  • Abilitatea de a lucra cu Microsoft Office;
  • Experienta in lucrul cu sistemele de salarizare si contabilitate;
  • Abilitatea de a fi obiectiv si integru în timp ce efectueaza sarcinile date;
  • Să aibă atitudine pozitivă, disponibilitatea de a lucra într-un mediu dinamic;
  • Bună cunoaștere a limbii engleze atât verbal cât și scris;
  • O bună înțelegere a legislatiei muncii legate de salarii.

Se ofera:

  • Instruire completă;
  • Dezvoltarea profesională și personală;
  • Mediul de lucru dinamic.

Daca aceasta pozitie iti prezinta interes, te rugam, trimite CV-ul tau la  cu subiectul: "Payroll Specialist". Apreciem si multumim tuturor aplicantilor, insă doar candidatii care indeplinesc criteriile specificate in anunt, vor fi contactati.