Pentru clientul nostru, o companie multinationala din domeniul logistic, leoHR recruteaza :

Customer Service Representative - Bucuresti

Responsabilitati:

  • Relationeaza direct cu clienții, fie prin telefon, e-mail sau fata in fata;
  • Raspunde prompt la solicitarile clientilor;
  • Primeste si inregistreaza in sistemul informatic comenzile clientilor;
  • Verifica si proceseaza comenzile primite de la clienti;
  • Verifica livrarea produselor si rezolva problemele aparute;
  • Verifica si rezolva problemele de calitate;
  • Comunica programul comenzilor pentru fiecare client.

Candidatul ideal:

  • Minim studii medii finalizate;
  • Foarte bune abilitati de comunicare;
  • 2-3 ani experienta in Customer Service – reprezinta avantaj;
  • Persoana organizata;
  • Cunostinte avansate de Microsoft Office – in special Excel;
  • Limba bulgara-nivel avansat;

Beneficii oferite:

  • Oportunitatea de dezvoltare alaturi de o echipa de profesionisti.

Daca aceasta pozitie iti prezinta interes, te rugam, trimite CV-ul tau la  cu subiectul: "Customer Service Representative - Bucuresti". Apreciem si multumim tuturor aplicantilor, insă doar candidatii care indeplinesc criteriile specificate in anunt, vor fi contactati.

Lista joburi active