Pentru clientul nostru, o companie multinationala din domeniul logistic, leoHR recruteaza :

Procurement Specialist - Bucuresti

Responsabilitati:

  • Responsabil cu managementul stocurilor;
  • Intocmeste previziuni saptamanale / estimari ale vanzarilor si campanii nationale ;
  • Raspunde de mentinerea relatiilor comerciale cu furnizorii ;
  • Responsabil pentru intocmirea, prelucrarea si gestionarea comenzilor catre furnizori interni / externi ;

Candidatul ideal:

  • Studii superioare finalizate ;
  • Experienta anterioara de 3-5 ani in gestionarea stocurilor;
  • Limba bulgara – nivel avansat;
  • Cunostinte avansate de Microsoft Office – in special Excel;
  • Experienta anterioara in distributia produselor alimentare este un avantaj.

Beneficii oferite:

  • Oportunitatea de dezvoltare alaturi de o echipa de profesionisti.
  • Pachet salarial attractive + beneficii flexibile.

Daca aceasta pozitie iti prezinta interes, te rugam, trimite CV-ul tau la  cu subiectul: "Procurement Specialist - Bucuresti". Apreciem si multumim tuturor aplicantilor, insă doar candidatii care indeplinesc criteriile specificate in anunt, vor fi contactati.

Lista joburi active