Pentru clientul nostru, o cunoscuta companie multinationala, leoHR recruteaza :

HR Generalist - Curtea de Arges

Responsabilitati:

  • Coordoneaza activitatea de recrutare de personal prin indicarea profilului profesional si de competente ale candidatului;
  • Organizeaza si participa la procesele de selectie de personal;
  • Identifica noi canale de recrutare pentru pozitiile deschise;
  • Administrarea resurse umane (operare REVISAL, intocmire CIM-uri, Decizii incetare, Adeverinte vechime, Modificari CIM etc) si actualizarea bazei de date cu angajatii societatii;
  • Salarizare resurse umane: colectarea si centralizarea tuturor informatiilor justificative privind statul de plata (pontaje, concedii medicale, de odihna, modificari de salarii, prime, bonusuri, etc.);
  • Elaborarea documentelor si rapoartelor specifice activitatii din departamentul de resurse umane.

Candidatul ideal:

  • Studii superioare finalizate;
  • Experienta minim 3 ani;
  • Cunostinte foarte bune de legislatia muncii;
  • Cunostinte de operare PC (MS OFFICE);
  • Cunoasterea de soft-uri de salarii si evidenta resurse umane;
  • Foate bune competente de comunicare si mediere;
  • Capacitate dezvoltata de planificare si organizare;
  • Experienta in evaluarea competentelor
  • Dorinta de autodezvoltare si perfectionare;
  • Dinamism, motivatie, constinciozitate si perseverenta;
  • Cunoasterea limbii engleze- nivel avansat.

Daca aceasta pozitie iti prezinta interes, te rugam, trimite CV-ul tau la  cu subiectul: "HR Generalist - Curtea de Arges". Apreciem si multumim tuturor aplicantilor, insă doar candidatii care indeplinesc criteriile specificate in anunt, vor fi contactati.

Lista joburi active