Pentru clientul nostru, o companie multinationala din domeniul automotive, leoHR recruteaza :

Responsabil Calitate Furnizor - zona Mioveni

Responsabilitati:

  • Verifică testele inițiale și aprobă PPAP pentru furnizor în faza de dezvoltare și aprobă PPAP furnizor în viata serie;
  • Definește și gestionează controlul la recepție;
  • Este responsabil pentru gestionarea reclamațiilor la furnizor ;
  • Monitorizează performanța calitații furnizorului la nivel de fabrică;
  • Participă și realizează documente și aproba dosarul PPAP în caz de modificare produs / proces furnizor;
  • Stabilește și monitorizează planificarea anuală globală pentru audit furnizor.

Candidatul ideal:

  • Studii superioare tehnice finalizate (Inginer calitate);
  • Experiență 1 an în domeniul calității (procedură, inspecția produselor) în industria automotive;
  • Cunoasterea desenului tehnic, utilizarea mijloacelor de masură și control;
  • Engleză (scris, vorbit) – avansat;
  • Buna cunoasterea a instrumentelor Word si Excel;
  • Abilități de planificare și organizare a operatiilor și activitatilor;
  • Atenție concentrată si distributivă.

Daca aceasta pozitie iti prezinta interes, te rugam, trimite CV-ul tau la  cu subiectul: "Responsabil calitate furnizor". Apreciem si multumim tuturor aplicantilor, insă doar candidatii care indeplinesc criteriile specificate in anunt, vor fi contactati.

Pentru clientul nostru, o companie multinationala din domeniul logistic, leoHR recruteaza :

Procurement Specialist - Bucuresti

  • Responsabil cu managementul stocurilor;
  • Intocmeste previziuni saptamanale / estimari ale vanzarilor si campanii nationale ;
  • Raspunde de mentinerea relatiilor comerciale cu furnizorii ;
  • Responsabil pentru intocmirea, prelucrarea si gestionarea comenzilor catre furnizori interni / externi ;

  • Studii superioare finalizate ;
  • Experienta anterioara de 3-5 ani in gestionarea stocurilor;
  • Limba bulgara – nivel avansat;
  • Cunostinte avansate de Microsoft Office – in special Excel;
  • Experienta anterioara in distributia produselor alimentare este un avantaj.

Beneficii oferite:

  • Oportunitatea de dezvoltare alaturi de o echipa de profesionisti.
  • Pachet salarial attractive + beneficii flexibile.

Daca aceasta pozitie iti prezinta interes, te rugam, trimite CV-ul tau la  cu subiectul: "Procurement Specialist - Bucuresti". Apreciem si multumim tuturor aplicantilor, insă doar candidatii care indeplinesc criteriile specificate in anunt, vor fi contactati.

Customer Service Representative - Bucuresti

  • Relationeaza direct cu clienții, fie prin telefon, e-mail sau fata in fata;
  • Raspunde prompt la solicitarile clientilor;
  • Primeste si inregistreaza in sistemul informatic comenzile clientilor;
  • Verifica si proceseaza comenzile primite de la clienti;
  • Verifica livrarea produselor si rezolva problemele aparute;
  • Verifica si rezolva problemele de calitate;
  • Comunica programul comenzilor pentru fiecare client.

  • Minim studii medii finalizate;
  • Foarte bune abilitati de comunicare;
  • 2-3 ani experienta in Customer Service – reprezinta avantaj;
  • Persoana organizata;
  • Limba bulgara-nivel avansat;

Daca aceasta pozitie iti prezinta interes, te rugam, trimite CV-ul tau la  cu subiectul: "Customer Service Representative - Bucuresti". Apreciem si multumim tuturor aplicantilor, insă doar candidatii care indeplinesc criteriile specificate in anunt, vor fi contactati.

Subcategorii

Lista joburi active